fbpx

1:1 tulemus- ja koostöövestluste läbiviimine

48 tellijat
MIDA E-KURSUS SULLE ANNAB?

Videokursus annab sulle täieliku ülevaate teooriast, ja põhjaliku praktiliste töövahendite kogumi selleks, et meeskonnas edukalt 1:1 koostöövestlusi läbi viia, seeläbi oma meeskonda motiveerida ja kiiremini ühiseid eesmärke saavutada. Muuhulgas leiad kursusest vastused sellistele küsimusele:

1) Miks 1:1 vestlusi tegevad juhid teistest edukamad on, milleks ja kust nad selleks aega võtavad, ja kuidas on võimalik, et 1:1 vestlusi tegevad juhid tegelikult läbi selle endale aega hoopis juurde võidavad?

2) Kuidas 1:1 vestluste planeerimisega alustada: millele tähelepanu pöörata ja kuidas seda töötajatele presenteerida, et ka nemad vestlustest huvitatud oleks?

3) Vestluste protsess: kuidas läbi viia 1:1 vestlusi viisil, et nii juht kui töötaja neid ootaksid?

4) 5 sammuline 1:1 vestluste aastastrateegia: tööjutud, motivatsioonijutud, karjäärijutud, tagasisidejutud ja tulemusjutud – millal teha ja millele vestlustel keskenduda?

5) Juhi 1:1 vestluste tööriistakast: missuguseid tööriistu vestlustel kasutada, et jutud igavaks ei muutuks, õhkkond avatud ja sõbralik oleks, ning kohtumised oma eesmärki täidaks?

NB! Detailse programmi ülevaate leiad siit.

***

Näidispeatükk kursusest “Tagasisidestamise 3 põhitööriista”

 

MIDA E-KURSUS SISALDAB?

E-kursus (programm) sisaldab 30 eelsalvestatud videoloengut (näidis) kestusega ~4h, millele ligipääs on tähtajatu. Kursus sisaldab ~20 praktilist tööriista (harjutust) edukate 1:1 vestluste ettevalmistamiseks, läbiviimiseks ja järeltegevusteks. Kursuse läbinud isikutele väljastame soovi korral tunnistuse.

Käesolev kursus on 1 terviklik moodul 3-osalisest kursuste sarjast “Motiveeriv tagasiside 3-in-1“. Kursuse edukaks läbimiseks ei ole vajalik teiste moodulite läbimine, vaid selles käsitletavat õppematerjali saab omandada eraldiseisvalt ülejäänud moodulitest (NB! Mõnes kohas on viited mõnele teisele moodulile).

Ülejäänud “Motiveeriv tagasiside 3-in-1” seerias olevad moodulid:
1) Tagasiside kultuuri loomine meeskonnas (kestus 3,5h)
2) Tõhusa tagasisidestamise põhimeetodid (kestus 2,5h)

***

E-KURSUSE TUTVUSTUS JA ÜLEVAADE PROGRAMMIST

 

KUIDAS E-KURSUSE TELLIMINE/OSALEMINE TOIMUB?
  1. Peale e-kursuse tellimist edastame arve, mille tasumise järgselt avame konto e-kursuste keskkonda;
  2. Koolitus toimub täies ulatuses ettesalvestatud videoloengute baasil, mida kasutaja saab vaadata/kuulata temale sobival ajal ja kohas;
  3. Videoloengud sisaldavad ka juhendatud praktilisi harjutusi, mille sooritamiseks saad videote all välja printida vajalikud töölehed;
  4. E-kursuse tellimine annab 1 isikule ajaliselt piiramatu ligipääsu isiklikult temale väljastatud kasutajatunnuse ja parooli alusel (keelatud jagada teiste isikutega);
  5. Kursus loetakse läbituks, kui osaleja on läbi töötanud kõik videoloengud. Kui osaleja soovib, väljastame elektrooniliselt tunnistuse.

Tekkis huvi? Kui jah, siis loe edasi … (või keri lehe lõppu kursuse tellimiseks).

 

Tutvustus

Kuigi 1:1 tulemusvestlusi (arenguvestlused, koostöövestlused) regulaarselt kasutavad juhid nimetavad seda kõige tõhusamaks juhtimise tööriistaks, kasutavad neid regulaarselt siiski vähesed juhid. Järjekordne juhtimisparadoks, kas pole?

Paljud juhid peavad sellist laadi kohtumisi töötajatega ebavajalikuks aja raiskamiseks, sest nende hinnangul kohtuvad ja suhtlevad nad oma töötajatega juba niigi kogu aeg. Siiski näitavad uuringud, et 1:1 kohtumisi kasutavad juhid edestavad teisi juhte oma tulemustes. Kuidas nii?

Oma tõhususe suurendamist selgitavad juhid ise eelkõige läbi 3 põhjuse:
a) erinevalt levinud arvamusele võidavad juhid aega juurde, mis võimaldab neil põhjalikumalt tegelda teiste oluliste tööülesannetega;
b) paraneb meeskonna ja organisatsiooni sisekommunikatsioon, sest juhid on paremini kursis meeskonnas (pinna all) toimuvaga, mis võimaldab kiiremini ennetada ja reageerida;
c) juhtidel on lihtsam oma töötajaid motiveerida, sest juhi ja töötaja vahel on suurem usaldus ning avatus, mis võimaldab üksteist paremini mõista ja lihtsamini koostööd teha.

Just eelkõige nende 3 põhjuse tõttu tasub igal juhil vähemalt eksperimendi korras proovida 1:1 vestluste kasutamist, milleks kõik vajalikud eelteadmised ja tööriistad käesolev e-kursus juhile pakub.

Kursus jaguneb teemade lõikes 5 valdkonnaks:
1) “Mis 1:1 on ja kuidas juht sellest praktikas võidab?kõhkluste ületamiseks;
2) Kohtumise ettevalmistamine;
3) Kohtumise läbiviimise protsess;
4) Kohtumisel kasutatavad töövahendid (~20 erinevat);
5) Kohtumise järgsed järeltegevused.

Detailse programmi ülevaate leiad siit.

 

Kellele e-kursus sobib?

Koolitus sobib hästi nii alustavatele juhtidele (sh hiljuti spetsialistist juhiks saanud juhtidele) kui ka pikema kogemusega juhtidele (sh personalijuhtidele, koolitusjuhtidele).

 

KOOLITUSE KOGUMAHT

Koolituse kogumaht on 5,5 akadeemilist tundi (4 astr. tundi).
Õppe osakaal on 75% auditoorne (videoloeng) ja 25% praktiline iseseisev töö (harjutused). 

 

KOOLITAJA

Koolituse viib läbi “Parim koolitaja 2016 ja “Parim koolitaja 2017” tiitli pälvinud Motivaator.ee
juhtide ja meeskondade koolitaja Kaido Pajumaa. Loe Kaido kohta lähemalt siin.

 

INVESTEERING

Kursuse maksumus on 59 eur* /osaleja (hind sisaldab ajaliselt piiramatut ligipääsu 1 kasutajale).

Tellides e-kursuse 5+ osalejale, kehtib soodushind 55 eur* /osaleja (soodustus 5%).

Tellides e-kursuse 10+ osalejale, kehtib soodushind 49 eur* /osaleja (soodustus 15%).

* käibemaksukohuslastele lisandub käibemaks 20%.

Täiendavate küsimuste korral kirjuta või helista koolitajale Kaido Pajumaakaido@motivaator.ee või telefon 509 4020.

 

100% RAHA TAGASI GARANTII

Koolituse kohta kehtib 100% Raha Tagasi Garantii. Kui tunned peale koolitust, et sa ei saanud sellest oodatud kasu, mis aitab Sul oma meeskonnale lähemale jõuda ja neid rohkem motiveerida, maksame Sulle lisaküsimusi esitamata kogu raha tagasi. Päriselt! Loe lähemalt siit.

 

TELLI KURSUS

Osaleja nimi

Osaleja e-mail

Arve tasuja (eraisikuna jäta tühjaks)

Arve saaja käibemaksukohuslane? (eraisikuna vali "Ei")

Grupitellimus: teiste osalejate nimed ja e-mailid (ja muu lisainfo)

59 EUR
59 EUR
Kursuse on koostanud ja viib läbi juhtide ja meeskondade koolitaja Kaido Pajumaa.

Kaido on juhtide ja meeskondade koolitamisega tegelenud 2011. aastast ning on igapäevatöös keskendunud eelkõige juhtide toetamisele meeskondade motiveerimisel ja arendamisel. Kaido on valitud Äripäeva lugejate poolt kahel korral “Aasta Parimaks Koolitajaks” (2016, 2017).

Loe Kaido kohta lähemalt siin Tutvustus.
5.0
1 total
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Klientide hinnangud

  • Annela Käske

    Võtsin vestluse pärast kursust ette :)

    Olen alles aasta aega juht olnud ja senise aja jooksul tõrkunud 1:1 vestluste läbiviimist, kuigi enamus meie ettevõtte juhtidest teevad neid igakuiselt. Olen neid vältinud kartes, et pole midagi töötajatega rääkida, nad ei soovi kohtuda ja kust üldse aega selleks leida (olen esmatasandi juht). See kursus üllatas mind. Koolitaja rääkis esmalt täpselt teoorias lahti, mis ikkagi 1:1 vestlused on (5 erinevat tüüpi vestluseid tutvustas) ja mis ei ole. Seejärel näitas detailselt, mis kasu juht sellest saab, ja lõpuks pakkus terve hulga praktilisi tööriistu selliste vestluste pidamiseks. Igatahes tegin eile oma esimese vestluse ära ja kõik sujus. Olen uhke enda üle :)
59 EUR

Kommentaare pole