fbpx

Tagasiside kultuuri loomine meeskonnas

52 tellijat
MIDA E-KURSUS SULLE ANNAB?

Videokursus annab teadmised ja tööriistad meeskonnas tagasisidestamist soodustava keskkonna (tiimikultuur) kujundamiseks. Kursusest leiad vastused muuhulgas sellistele küsimustele:

1) Kuidas oma meeskonna tänast sisekultuuri analüüsida/kaardistada ja millest alustada, kui tänane keskkond tagasisidestamist ei soodusta (tunned tiimis rivaalitsemist, kaitsesse minemist jms)?

2) Kuidas mõista juhi rolli tagasiside kultuuri kujunemisel meeskonnas? Kuidas ennast analüüsida?

3) Millest töötajate poolne vastuseis tagasisidele tekib ja kuidas seda ennetada ning ületada, et tagasisidet soodustav keskkond meeskonnas kujunema hakkaks?

4) Missugused on konkreetsed 3 sammu (faasi), mille läbimisel meeskond tagasiside kultuurini jõuab?

5) Kuidas kasutada “kultuuripüramiidi mudelit” tugeva tagasiside kultuuri loomiseks ja hoidmiseks?

NB! Detailse programmi ülevaate leiad siit.

***

Näidispeatükk kursusest “Miks paljud juhid tagasisidet ei armasta?”

 

MIDA E-KURSUS SISALDAB?

E-kursus (programm) sisaldab 25 eelsalvestatud videoloengut (näidis) kestusega ~4h, millele ligipääs on kasutajal tähtajatu. Lisaks sisaldab kursus 5 praktilist harjutust enese- ja oma meeskonna tänase tagasisidestamise kultuuri analüüsiks. Kursuse läbinud isikutele väljastame soovi korral tunnistuse.

Käesolev kursus on 1 terviklik moodul 3-osalisest kursuste sarjast “Motiveeriv tagasiside 3-in-1“. Kursuse edukaks läbimiseks ei ole vajalik teiste moodulite läbimine, vaid selles käsitletavat õppematerjali saab omandada eraldiseisvalt ülejäänud moodulitest (NB! Mõnes kohas on viited mõnele teisele moodulile).

Ülejäänud “Motiveeriv tagasiside 3-in-1” seerias olevad moodulid:
1) 1:1 tulemus- ja koostöövestluste läbiviimine (kestus 3,5h)
2) Tõhusa tagasisidestamise põhimeetodid (kestus 2,5h)

***

E-KURSUSE TUTVUSTUS JA ÜLEVAADE PROGRAMMIST

 

Kuidas e-kursuse tellimine/osalemine toimub?
  1. Peale e-kursuse tellimist edastame arve, mille tasumise järgselt avame konto e-kursuste keskkonda;
  2. Koolitus toimub täies ulatuses ettesalvestatud videoloengute baasil, mida kasutaja saab vaadata/kuulata temale sobival ajal ja kohas;
  3. Videoloengud sisaldavad ka juhendatud praktilisi harjutusi, mille sooritamiseks saad videote all välja printida vajalikud töölehed;
  4. E-kursuse tellimine annab 1 isikule ajaliselt piiramatu ligipääsu isiklikult temale väljastatud kasutajatunnuse ja parooli alusel (keelatud jagada teiste isikutega);
  5. Kursus loetakse läbituks, kui osaleja on läbi töötanud kõik videoloengud. Kui osaleja soovib, väljastame elektrooniliselt tunnistuse.

Tekkis huvi? Kui jah, siis loe edasi … (või keri lehe lõppu kursuse tellimiseks).

 

Tutvustus

Kas oled tundnud mõnikord, et sooviksid mõnele kolleegile või töötajale tagasisidet anda, aga oled sellest hoidunud kartes tema negatiivset reaktsiooni? Või oled soovinud millalgi koosolekul kelleltki midagi tema töö või osakonnas toimuva kohta küsida, aga pole õigeid sõnu leidnud, sest otse küsides tekiks ebamugav konflikt? Või oled mõnikord tundnud oma juhi suhtes, et sooviksid talle mõne tema otsuse või käitumise kohta tagasisidet anda, aga ei ole leidnud selleks sobivat hetke ja paika, sest niisama otse nendest asjadest temaga rääkimine ei ole üldsegi mugav?

Kõik need 3 näidet viitavad sellele, et teie meeskonnas ei ole täna tugevat tagasiside kultuuri ehk sellist keskkonda, kus kellelegi tagasiside andmine või kellegagi millestki tundlikust rääkimine on pigem ebamugav. Kuidas see aga teie omavahelist koostööd ja meeskonna toimimist mõjutab – kas see pigem soodustab või pärsib arengut ning tulemuste saavutamist?

Usutavasti peab paika viimane, sest meeskondades, kus tagasiside kultuur on asendunud “enesenäitamise, muljeloomise ja rivaalitsemise kultuuriga” ei liigu informatsioon vabalt ja inimesed ei tunne ennast vabalt, mis hakkab ajas takistama ka ühist edu saavutamist.

Käesolev e-kursus aitab sul mõista samm-sammult, miks nii paljudes organisatsioonides puudub tagasisidestamise kultuur, ja miks see on asendunud rivaalitsemise (sisemine konkurents), enesenäitamise (mulje loomine) ja tagarääkimise (otse ei räägita) kultuuriga? Sa mõistad, mis on tänase meeskonna kultuuri tekkimise põhjuseks, kuidas seda analüüsida ja missuguste sammudega hakata meeskonnas tagasiside kultuuri arendama.

Tagasiside kultuur on töökeskkond, kus on piisavalt koostöövaimu ja psühholoogilist turvalisust, et asjadest otse ja avatult rääkida, ning tagasisidet kui võimalust õppida näha (mitte kui rünnakut, millele on vaja vastu võidelda). Tugeva tagasiside kultuuriga meeskonnad on oma töös tõhusamad, meeskonnalt ühtsemad ja saavutavad ka ühised eesmärgid kiiremini.

Detailse programmi ülevaate leiad siit.

 

Kellele e-kursus sobib?

Koolitus sobib hästi nii alustavatele juhtidele (sh hiljuti spetsialistist juhiks saanud juhtidele) kui ka pikema kogemusega juhtidele (sh personalijuhtidele, koolitusjuhtidele).

 

KOOLITUSE KOGUMAHT

Koolituse kogumaht on 5,5 akadeemilist tundi (4 astr. tundi).
Õppe osakaal on 75% auditoorne (videoloeng) ja 25% praktiline iseseisev töö (harjutused). 

 

KOOLITAJA

Koolituse viib läbi “Parim koolitaja 2016 ja “Parim koolitaja 2017” tiitli pälvinud Motivaator.ee
juhtide ja meeskondade koolitaja Kaido Pajumaa. Loe Kaido kohta lähemalt siin.

 

INVESTEERING

Kursuse maksumus on 59 eur* /osaleja (hind sisaldab ajaliselt piiramatut ligipääsu 1 kasutajale).

Tellides e-kursuse 5+ osalejale, kehtib soodushind 55 eur* /osaleja (soodustus 5%).

Tellides e-kursuse 10+ osalejale, kehtib soodushind 49 eur* /osaleja (soodustus 15%).

* käibemaksukohuslastele lisandub käibemaks 20%.

Täiendavate küsimuste korral kirjuta või helista koolitajale Kaido Pajumaakaido@motivaator.ee või telefon 509 4020.

 

100% RAHA TAGASI GARANTII

Koolituse kohta kehtib 100% Raha Tagasi Garantii. Kui tunned peale koolitust, et sa ei saanud sellest oodatud kasu, mis aitab Sul oma meeskonnale lähemale jõuda ja neid rohkem motiveerida, maksame Sulle lisaküsimusi esitamata kogu raha tagasi. Päriselt! Loe lähemalt siit.

 

TELLI KURSUS

Osaleja nimi

Osaleja e-mail

Arve tasuja (eraisikuna jäta tühjaks)

Arve saaja käibemaksukohuslane? (eraisikuna vali "Ei")

Grupitellimus: teiste osalejate nimed ja e-mailid (ja muu lisainfo)

59 EUR
59 EUR
Kursuse on koostanud ja viib läbi juhtide ja meeskondade koolitaja Kaido Pajumaa.

Kaido on juhtide ja meeskondade koolitamisega tegelenud 2011. aastast ning on igapäevatöös keskendunud eelkõige juhtide toetamisele meeskondade motiveerimisel ja arendamisel. Kaido on valitud Äripäeva lugejate poolt kahel korral “Aasta Parimaks Koolitajaks” (2016, 2017).

Loe Kaido kohta lähemalt siin Tutvustus.
5.0
1 total
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Klientide hinnangud

  • Margus Lilleaas

    Oli kasulik

    Kaalusin pikalt, kas tellin selle kursuse, kuna kartsin, et ei leia aega selle läbitöötamiseks. Aga peale esimesi peatükke tekkis huvi - koolitaja oli teema väga põnevaks ja praktiliseks rääkinud. Kuna meie juhtkonnas on kõva omavaheline rivaalitsemine olnud probleemiks aastaid, olen otsinud häid mõtteid ja meetodeid selle muutmiseks. Kusjuures sain siit kursusest päris häid mõtteid ja praktilisi harjutusi, kuidas rivaalitsemisest koostööni ja normaalse suhtluseni (sh tagasiside andmine ja aktsepteerimine) jõuda. Pole veel kõik jõudnud katsetada, aga olen optimistlik. Aitäh lektorile.
59 EUR

Kommentaare pole