fbpx

Tutvustus

Tere,
mina olen Kaido Pajumaa, Motivaatori asutaja, juht ja koolitaja (CV).

Motivaatori ja minu kui koolitaja teekond algas 2007. aasta suvel, kui otsustasin oma elu põhjalikult muuta. Tegelikult olin selleks ajaks juba päris palju oma elus ära teinud – Audentese Ülikooli cum laude lõpetanud, Tartu Ülikoolis bakalaureuse kraadi omandanud, 5 aastat Hansapangas töötanud ja aastatel 2004- 2007 ehitusettevõtjana ehitusäri teinud, mille aga noorte ettevõtjate rumalate vigade ja turuolude muutuste tõttu kaotasime.

Peale 2008.aastal hääbunud ehitusäri otsustasin ettevõtlusega uuesti proovida kaubandusvaldkonnas. Alustasin koostööd maailma ühe suurima lastekaupade tootjaga Kidkraft. Olles omandanud algselt eksklusiivse Kidrafti esindusõiguse Eestis arendasin järgnevate aastate jooksul välja edasimüüjate võrgustiku, mille hiljem koos ülejäänud ettevõttega maha müüsin.

Põhjus selleks oli lihtne – nimelt oli üha enam hakanud mind köitma idee internetipõhisest ja asukohavabast ärist. Selle realiseerimiseks käivitasin enesearenguportaali Sisekosmos, kus lisaks blogimisele motiveerimisest ja enesearendamisest e-raamatuid ning kursuseid pakkuma hakkasin. Sellest kasvas välja ka minu koolitaja teekond, kui 2009. aastal lugejate soovil esimese enesarengu/motivatsiooni klassikoolituse läbi viisin.

2011.aastal hakkasid selle koolituse vastu huvi tundma ettevõtted, mistõttu sai käivitatud Motivaatori projekt. Kuigi algselt keskendusin rohkem motivatsioonikoolitusele, sain mõne aastaga selgust, et ettevõtete probleemid ei ole sageli töötajate madalast motivatsioonist, vaid vähesest meeskonnatundest ja nõrgast juhtimisest tingitud. Sellest tulenevalt hakkasin üha enam otsima viise ka meeskondade ja juhtimise tõhustamiseks, millele täna eelkõige keskendunud olen.

Oma töös tuginen palju viimase dekaadi uuringutele psühholoogias, juhtimises ja motivatsioonis, aga ka intuitiivsele tunnetusele, mis aitavad muuta koolitused praktiliseks, kaasavaks ja rakendatavaks. Kui tunned, et soovid nendel teemadel arutada, võta julgesti ühendust.

_____________________________________________________________________________

Parim koolitaja 2016 & 2017

Äripäev annab igal aastal välja Eesti juhtide ja personalijuhtide
poolt valitud Aasta Parima Koolitaja” tiitli. Mul on au olnud nimetatud tiitel saada
2 aastat järjest – aastatel 2016 ja 2017. Suur aitäh kõikidele hääletajatele!

Play
Play
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

_____________________________________________________________________________

Koostöö Äripäevaga

Teen aktiivselt koostööd Äripäevaga, kus pakun
avalikke koolitusi teemal “Mitterahaline motiveerimine

Kuula Äripäeva Raadios intervjuud juhtimisest Eestis:

Play
Slider

______________________________________________
KÜSI SISEKOOLITUSE HINNAPAKKUMIST