fbpx

Tutvustus

Tere,
mina olen Kaido Pajumaa, Motivaatori asutaja, juht ja koolitaja (CV).

Motivaatori ja minu kui koolitaja teekond algas 2007. aasta suvel, kui otsustasin oma elu põhjalikult muuta. Tegelikult olin selleks ajaks juba päris palju oma elus ära teinud – Audentese Ülikooli cum laude lõpetanud, Tartu Ülikoolis bakalaureuse kraadi omandanud, 5 aastat Hansapangas töötanud ja aastatel 2004- 2007 ehitusettevõtjana ehitusäri teinud, mille aga noorte ettevõtjate rumalate vigade ja turuolude muutuste tõttu pankrotis kaotasime.

Peale ebaõnnestunud ehitusäri otsustasin ettevõtlusega uuesti proovida, seekord kaubandusvaldkonnas. Alustasin koostööd maailma ühe suurima lastekaupade tootjaga Kidkraft. Olles omandanud algselt eksklusiivse Kidrafti esindusõiguse Eestis arendasin järgnevate aastate jooksul välja edasimüüjate võrgustiku, mille hiljem koos ülejäänud ettevõttega maha müüsin.

Põhjus selleks oli lihtne – nimelt olin hakanud ettevõtluse kõrvalt kirjutama enesearengublogi Sisekosmos, millest tulenevalt mind üha sagedamini ettevõtetesse enesearendamisest ja -motiveerimisest rääkima kutsuti. Sellest tulenevalt pidin valima, kas kaubandus või koolitamine? Valisin koolitamise.

Kuigi algselt keskendusin rohkem motiveerimisele ja motivatsioonikoolitusele, sain mõne aastaga selgust, et ettevõtete probleemid ei olegi sageli ainult töötajate madala motivatsiooniga, vaid ka neid ümbritseva keskkonnaga (meeskonnatunne ja meeskonna juhtimine) seotud. Sellest tulenevalt hakkasin üha enam otsima viise ka meeskondade ja juhtimise tõhustamiseks, millele täna eelkõige keskendunud olen.

Oma töös tuginen palju viimase dekaadi uuringutele psühholoogias, juhtimises ja motivatsioonis, aga ka intuitiivsele tunnetusele, mis aitavad muuta koolitused praktiliseks, kaasavaks ja rakendatavaks. Kui tunned, et soovid nendel teemadel arutada, võta julgesti ühendust.

_____________________________________________________________________________

Parim koolitaja 2016 & 2017

Äripäev annab igal aastal välja Eesti juhtide ja personalijuhtide
poolt valitud Aasta Parima Koolitaja” tiitli. Mul on au olnud nimetatud tiitel saada
2 aastat järjest – aastatel 2016 ja 2017. Suur aitäh kõikidele hääletajatele!

Play
Play
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

_____________________________________________________________________________

Koostöö Äripäevaga

Teen aktiivselt koostööd Äripäevaga, kus pakun
avalikke koolitusi teemal “Mitterahaline motiveerimine

Kuula Äripäeva Raadios intervjuud juhtimisest Eestis:

Play
Slider

______________________________________________
KÜSI SISEKOOLITUSE HINNAPAKKUMIST