fbpxTutvustus

Tere,
mina olen Kaido Pajumaa, Motivaatori asutaja, juht ja koolitaja (CV).

Motivaatori ja minu kui koolitaja teekond algas 2007. aasta suvel, kui otsustasin oma elu põhjalikult muuta. Tegelikult olin selleks ajaks juba päris palju oma elus ära teinud – Audentese Ülikooli cum laude lõpetanud, Tartu Ülikoolis bakalaureuse kraadi omandanud, 5 aastat Hansapangas töötanud ja aastatel 2004- 2007 ehitusettevõtjana ehitusäri teinud, mille aga noorte ettevõtjate rumalate vigade ja turuolude muutuste tõttu kaotasime.

VAATA & KUULA I Intervjuud Kaidoga ja esinemised konverentsidel

Peale 2008.aastal hääbunud ehitusäri otsustasin ettevõtlusega uuesti proovida kaubandusvaldkonnas. Alustasin koostööd maailma ühe suurima lastekaupade tootjaga Kidkraft. Olles omandanud algselt eksklusiivse Kidrafti esindusõiguse Eestis arendasin järgnevate aastate jooksul välja edasimüüjate võrgustiku, mille hiljem koos ülejäänud ettevõttega maha müüsin.

VÕTA ÜHENDUST! Tel 509 4020 I kaido@motivaator.ee I Tasuta konsultatsioon: broneeri aeg

Põhjus selleks oli lihtne – nimelt oli üha enam hakanud mind köitma idee internetipõhisest ja asukohavabast ärist. Selle realiseerimiseks käivitasin enesearenguportaali Sisekosmos, kus lisaks blogimisele motiveerimisest ja enesearendamisest e-raamatuid ning kursuseid pakkuma hakkasin. Sellest kasvas välja ka minu koolitaja teekond, kui 2009. aastal lugejate soovil esimese enesearengu/motivatsiooni klassikoolituse läbi viisin.

Kuidas minust juhtide ja meeskondade koolitaja sai?
PlayPlay

2011.aastal hakkasid selle koolituse vastu huvi tundma ettevõtted, mistõttu sai käivitatud Motivaatori projekt. Kuigi algselt keskendusin rohkem motivatsioonikoolitusele, sain mõne aastaga selgust, et ettevõtete probleemid ei ole sageli töötajate madalast motivatsioonist, vaid vähesest meeskonnatundest ja vähetõhusast juhtimisest tingitud. Sellest tulenevalt hakkasin otsima praktilisi viise meeskondade ja juhtimise arendamiseks, millele täna eelkõige oma töös keskendunud olen.

Oma töös tuginen palju viimase dekaadi uuringutele psühholoogias, juhtimises ja motivatsioonis, aga ka intuitiivsele tunnetusele, mis aitavad muuta koolitused praktiliseks, kaasavaks ja rakendatavaks. Kui tunned, et soovid nendel teemadel arutada, võta julgesti ühendust või broneeri videokohtumine.

***

“Aasta Koolitaja 2016” & “Aasta Koolitaja 2017”

Äripäev annab igal aastal välja Eesti juhtide ja personalijuhtide
poolt valitud “Aasta Parima Koolitaja” tiitli. Mul on au olnud nimetatud tiitel saada
2 aastat järjest – aastatel 2016 ja 2017. Suur aitäh kõikidele hääletajatele!

Aitäh, et valisite mind "Parim Koolitaja 2017"
PlayPlay
Tänusõnad kõigile, kes hääletasid minu poolt "Parim koolitaja 2016" valimisel
PlayPlay
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

***

OLEME EESTI EDUKAS JA USALDUSVÄÄRNE ETTEVÕTE

Sisekosmos OÜ on Äripäeva koolitusfirmade TOP ettevõte.Võta ühendust ja arutame koostöövõimalusi

Võid mulle kirjutada huvist koolituse vastu või ka lihtsalt nõu küsimiseks. Mõtlen heameelega kaasa! Päringu saatmine ei kohusta sind millekski ja ei eelda koolituse tellimist. Vastan üldjuhul järgmisel tööpäeval. NB! Võid ka otse helistada 509 4020, kirjutada kaido@motivaator.ee või broneerida kohe veebikohtumise.


    Nimi *

    E-mail *

    Telefon

    Kirjelda lühidalt koolitusvajadust (edastub kaido@motivaator.ee)