fbpx

Meeskonnakoolitus “Enesemotiveerimise kunst”

Meeskonnakoolitus-enesemotiveerimise-kunst

“Enesemotiveerimise kunst”

Enesemotiveerimisele suunatud koolitus, mis aitab oma tööd värskema pilguga näha,  lisamotivaatorid palga kõrval üles leida ja seeläbi oma tööst rohkem rõõmu tunda ning töösse rohkem panustada.

Milleks enesemotiveerimine?

Meie kõigi fundamentaalne soov on end hästi tunda ja elus edasi liikuda. Psühholoogid väidavad, et kõik meie tegevused on motiveeritud just sellest soovist. Kuna me veedame töötades enam kui 75% oma ärkveloleku ajast ja kuni 40 aastat oma elust, muutubki kriitilise tähtsusega küsimuseks:

“Kuidas mina ja minu meeskond end töö juures tunneme –
kas tööl käimine on TÖÖRÕÕM (tahan teha)

või TÖÖPIIN (kohustus, et pean tegema)?”

Selle küsimuse valguses on oluline teadvusetada, et positiivse psühholoogia eksperdid on viimase 20 aasta jooksul avastanud kaks väga olulist tõsiasja:

a) esiteks, mida positiivsem inimene on, seda kiiremini ja lihtsamalt ta oma isiklikud ja tööalased eesmärgid saavutab (laiendumise efekt).

b) teiseks, meie positiivsusest (sisemisest potentsiaalist) on umbes 50% kaasasündinud, 10% on väliste tegurite mõju ja tervenisti 40% sõltub meist endast (eelkõige meie mõtlemisest ja käitumisest).

Koolituse eesmärk

Selle koolituse eesmärgiks on anda osalejatele nii teoreetilised kui ka praktilised teadmised ja oskused selleks, et nimetatud 40% kasutusse võtta, et seeläbi nii tööl kui kodus õnnelikum ja tulemuslikum olla. Koolitus aitab töö juures palga kõrval üles leida olulised sisemised lisamotivaatorid ja neid iseenda motiveerimiseks teadlikult kasutada.

Osalejad õpivad koolitusel iseennast ja oma kolleege paremini tundma, hakkavad oma tööd värskema ja innustavama nurga alt nägema, meeskonna ühtsustunnet hoidma ja suurendama ning eneses optimistlikke ja elujaatavaid hoiakuid kujundama.

Sihtgrupp

Koolitus sobib hästi kõikidele meeskondadele (sh müük, tugiüksused jt), sest sõltumata valdkonnast vajavad kõik inimesed sisemist motivatsiooni ja innustust. Koolitusel on väga motiveeriv mõju nii meeskonnana kui individuaalselt rohkem pingutama.

Viasati müügitiimi koolituse muljed
Play
Slider

______________________________________________

Koolituse õpiväljundid

Kas teadsid, et psühholoogilised uuringud on kinnitanud, et rõõmsameelsed ja õnnelikud töötajad on:

a) 43% tulemuslikumad (Hay Group uuring);
b) 86% loovamad (UC Berceley uuring);
c) 66% tervemad (Forbse’i uuring).

Need on uuringute tulemused mõned paljudest, mis tähtsustavad muuhulgas ka enesemotiveerimise oskuste tähtsust töö juures. “Enesemotiveerimise kunst” koolituse tulemusena:

1) Mõistavad töötajad, mis on sisemine motivatsioon ja oskavad seda eneses tekitada;
2) Leiavad palga kõrval enese jaoks olulised lisamotivaatorid üles;
3) Näevad oma tööd uue nurga alt ja annavad sellele sügavama tähenduse;
4) Leiavad iseenda ja kolleegidega parema kontakti ja on seeläbi õnnelikumad;
5) Väärtustavad iseennast, meeskonda ja oma tööd kõrgemalt.

Koolituse metoodika

innustav, kaasav ja interaktiivne loeng vajalikuks taustainfoks;
… arutelud ideede avastamiseks ja omavahelise koostöö arendamiseks;
meeskonnaharjutused puhta sisemise motivatsiooni kogemiseks;
… individuaalsed ja paarisharjutused materjali mõtestamiseks ja omandamiseks;
inspireerivad filmilõigud ja nendele järgnevad arutelud.

Koolituse kestus ja keel

1- või 2-päevane interaktiivne ja kaasav treeningõpe.

Tavapärane päevakava (muudetav):
10.00 – 11.30 Koolitus
11.30 – 11.45 Paus
11.45 – 13.15 Koolitus
13.15 – 14.00 Lõuna
14.00 – 15.30 Koolitus
15.30 – 15.45 Paus
15.45 – 17.00 Koolitus

Koolituse saab tellida eesti ja inglise keelsena.

Koolitaja

Koolituse viib läbi “Parim koolitaja 2016 ja “Parim koolitaja 2017” tiitli pälvinud Motivaator.ee 
juhtide ja meeskondade koolitaja Kaido Pajumaa. Loe Kaido kohta lähemalt siin.

100% RAHA TAGASI GARANTII

Koolituse kohta kehtib 100% Raha Tagasi Garantii. Kui tunned peale koolitust, et sa ei saanud sellest oodatud kasu, mis aitab Sul oma meeskonnale lähemale jõuda ja neid rohkem motiveerida, maksame Sulle lisaküsimusi esitamata kogu raha tagasi. Päriselt! Loe lähemalt siit.

______________________________________________
TEKKIS HUVI?
KÜSI SISEKOOLITUSE HINNAPAKKUMIST
______________________________________________________

KLIENTIDE TAGASISIDE (LIIGU NOOLTEGA)
Play
Play
Play
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
Slider

______________________________________________________

“Selline koolitus on vajalik igale inimesele. Mulle isiklikult tuletas see meelde, et positiivsed mõtted muudavad elu paremaks. Muutes iseennast muutub ka maailm. Seega, kui meie organisatsiooni inimesed positiivsemaks ja motiveeritumaks muutuvad, muutub ka organisatsioon tervikuna. Mõtlen juba, kuidas saaks seda oma inimestes kinnistada või selle rakendamisele kaasa aidata. Asutusele oli see väga vajalik, nagu öeldakse – kümnesse.”

- Andres Pajula, Tallinna Haridusameti juht

“Püüan nüüdsest näha asju iga päev natuke helgemas valguses. Eilne vihm pärast trenni oli ülimalt värskendav 🙂 Püüan mitte ületähtsustada pisiasju ja mitte võtta tööasju isiklikult. Kindlasti pean meeles ka lisamotivaatoreid, mis selle töö juures on. Olen aru saanud, et mu kolleegid on väga erinevad inimesed – erineva tausta ja vaadetega, aga usun, et keegi ei pea oma vaateid vägisi muutma, et teistega läbi saada ja koostööd teha.”
– Merily Remma, SA Archimedes kommunikatsioonispetsialist

“Minu jaoks oli sellise koolituse tellimine ametile väga vajalik. Vahel on vaja, et keegi kõrvalt tuleks ja aitaks näha, et tegelikult ei ole olukord nii hull kui me ise selle oma mõtetega loome. Mul oli hea meel näha koridoris säravaid silmi ja lugeda tagasiside lehtedelt mõtteid, mida on võimalik ise ära teha. Ja seda vaid minimaalsete vahenditega. Teinekord ongi vaja väikest tõuget, et silm saaks taas särada ja jätkuks motivatsiooni edasiliikumiseks.”
– Monica Rand, Tallinna Munitsipaalpolitsei direktor

“Kogu meie kirju kollektiiv jäi koolitusega väga rahule. Mõtteid, repliike, märksõnu ja lõbusat naljaheitmist kuuldu üle jagub igasse päeva. Kolleegide säravad silmad ja teemade õhinaga edasiarendamised on parim märk sellest, kuivõrd vajalik ja kasulik kogu see koosveedetud päev oli. Nii uute teadmiste omandamisel kui ka kollektiivi ühise hea emotsioonivälja loomisel. Ja väga põnev õunatehnika on saanud kindla koha meie kolleegide sõnavaras.”
-Ülle Kruuse Kingo, Kadrioru Park projektijuht

“Enesemotiveerimise koolitus oli antud olukorras kõige õigem valik. Koolitaja avas teemat läbi tavapäraste küsimuste, mis meil igapäevaselt töökeskkonnas esile kerkivad ja reeglina just negatiivse alatooniga. Rahulolematus ja hinnangud on siiski kõigist meist endist tulenevad. Üheks oluliseks sõnumiks koolituspäevast jäi, et on igaühe enda valik, kas olla kriipsunägu või naerunägu. Väärtuseid ja emotsioone loome igaüks ise.”
– Erki Paul Ridal, Politsei – ja Piirivalveameti raamatupidamistalituse juht

Ma isiklikult sain sellelt koolituselt väga palju. Mulle meeldib selline mõtlemine/lähenemine, sest ma usun, et kõik saab alguse iseendast – nii meie sisemine rahuolu ja õnn kui ka igapäevane käitumine oma pere, töökaaslaste ja lähedastega. Juhina näen ma koolituse kasu ka selles, et see näitab, kas ma saan antud teemal oma meeskonnaliikmetega rääkida või mitte? Kas ta usub, et kõik algab iseendast või pean lähenema teisiti?”
– Ruth Pajoste, Nordea Pank

“Koolitus annab enesekindlust, julgust ning aitab erinevates olukordades säilitada rahu ja enesevalitsemise. Koolituse läbija saab uue lähenemise ja oskuse siduda oma isikliku eraelu eesmärke tööalaste eesmärkidega. Vajadus on võtta tänapäeva kiires maailmas aega enese jaoks ning oskust kuulata enda sisehäält ja soove, et vältida läbipõlemist. Koolitus vastas täiesti ootustele, oli meeldiv, sisukas ning suurepäraselt valitud tempoga.”
– Marge Käen Mets, Nordea Pank ärikliendihaldur

“Kaido poolt läbiviidud koolitus andis hetke mõelda iseendale ja oma tööle. Samuti oli koolitus niivõrd kaasahaarav, et kõik tundsid ennast ülimalt hästi just enda ametikohal. Oli tunda, kuidas töötajad mõistsid, et nad on kõige tähtsamad ja me väärtustame üksteist. Koolitus oli väga kaasahaarav ja isiklikult meeldis koolitaja tugev ja konkreetne häälekõla. Samuti põhjalik ettevalmistus ja suur huvi meie ettevõtte vastu.”
– Enel Eesmäe, Põldma Kaubanduse personalijuht

_____________________________________________________________________________

Küsi koolituse personaalset pakkumist:

Nimi

E-mail

Telefon

Kirjelda mõne lausega, missugust koolitust ja milleks seda vajad

Turvakood
captcha