fbpx1-1 coaching

Mõtete vahetamine tekitab häid uusi mõtteid

Heade ideede tekkimiseks ja elluviimiseks on hea mõnikord oma ideid ning mõtteid kellegagi arutada. Sageli ei ootagi me niivõrd kellegi nõu oma väljakutsetele lahenduste leidmisel, vaid lihtsalt võimalust kellegagi oma ideid vahetada ning seeläbi neid valideerida. Teinekord võib aga väärtust luua just kellegi teise kogemuslik uus mõte, mis protsessi väljakutsete ületamiseks käivitab.

Olles aastast 2011 erinevate organisatsioonide meeskondade ning juhtidega koostööd teinud, ja viies igal aastal läbi ~100 meeskonna- ning juhtimiskoolitust, on mul tekkinud ühelt poolt hea ülevaade edukate meeskondade toimimise edualustest ning teiselt poolt kogemus erinevate meetodite rakendamisest, mis meeskondadele edu on toonud.

Täna jagan oma kogemusi valdavalt meeskonnakoolitustel ja juhtimiskoolitustel, mis on suurepärane võimalus oma meeskonnale positiivne tõuge anda. Kui aga tunned, et sooviksid antud protsessile läheneda veidi individuaalsemalt, võime kokku leppida 1-5 vestlussessiooni (toimuvad Teams’is), mille käigus erinevaid teemasid avatult arutada saame ning edaspidise tegevusplaani kokku lepime.

SESSIOONI KESTUS: 1h
INVESTEERING: 295 eur / sessioon (äriühingutele lisandub käibemaks 20%)

Broneeri enda jaoks sobiv aeg esimeseks vestluseks: Broneeri 1-1 sessioon