fbpx


Tasuta veebinar “Meeskonna mitterahaline motiveerimine”

TASUTA VEEBISEMINAR
“MEESKONNA MITTERAHALINE MOTIVEERIMINE”

Tule ja avasta meeskonna mitterahalise motiveerimise nipid ja saladused,
mis aitavad nii ennast kui oma meeskonda ka keerulistel aegadel tugeva ja motiveerituna hoida.


Kas usud, et juhtimises on oluline kasutada mitterahalist sisemist motivatsiooni?

Kui organisatsioonide eelarved oleksid piiramatud, poleks ühelgi juhil vaja mõelda sellele, kas ja kuidas palga kõrval kasutada mitterahalist motivatsiooni – juht saaks rahaga “kinni maksta” kõik probleemid, mis töötajate motivatsiooni alla kisuvad.

Kahjuks aga pole eelarved piiramatud, vaid väga piiratud! Ja pealegi näitavad uuringud, et ainult tasudele ning preemiatele lootma jäädes ei suuda juhid samuti oma töötajate tegelikku maksimumi välja tuua (räägime sellistest uuringutest lähemalt veebinaril).

Järelikult tuleb leida mõistlik tasakaal rahaliste ja mitterahaliste motivaatorite vahel.

Siiski, kas saab tasakaalust rääkida tänases kiire inflatsiooni keskkonnas, kus töötajate reaalpalk (reaalne ostujõud) on juba aastaid langenud ning usutavasti lähiaastate jooksul see oluliselt ka ei parane?

JÄRELIKULT ONGI JUHTIDEL KAKS VALIKUT:

(1) ignoreerida tõsiasja, et palga kõrval on olemas mitterahalised motivaatorid, ja neid mitte kasutades leppida alamotiveeritud töötajatega (kes ettevõtete olukorda veelgi raskendavad);

(2) teadvustada ja võtta kasutusele mitterahalised motivaatorid, mis aitavad talente hoida ja ka keerulistes majandustingimustes nende panust säilitada.

Kumma valid sina? Nendel teemadel saad rohkem teada 29. augustil kl 11-12 toimuval TASUTA veebinaril.


Veebinari aeg ei sobi? Saad salvestuse!

Kui sa ei saa 29. augustil osaleda, siis pane ennast kirja ikkagi, sest saadan pärast veebinari kõikidele registreerijatele lingi järelevaatamiseks.


KES VEEBINARI LÄBI VIIB?

Veebinari viib läbi “Aasta Koolitaja 2016” ja “Aasta Koolitaja 2017” tiitli pälvinud Motivaator.ee juhtide ja meeskondade koolitaja Kaido Pajumaa, kes on viimase 10+ aasta jooksul läbi viinud üle 750 juhtide- ja meeskonnakoolituse, mille käigus on inspiratsiooni leidnud enam kui 7500 inimest.

Kaido kohta saab lähemalt teada siit.


REGISTREERI SIIN

Pärast registreerimist saabub sinu e-posti aadressile kinnituskiri. Kui seda 1h jooksul pole saabunud, siis vaata palun igaks juhuks oma Rämpsposti.