fbpx



Tõhus juhtimine toimub paanikatsoonis, mitte mugavustsoonis

Kuna meeskondade juhtimine on seotud teiste inimestega, tuleb igal juhil aeg-ajalt tegutseda väljaspool mugavustsooni. Väga häid tulemusi näeb juht, kes on valmis tegutsema lisaks arengutsoonile ka paanikatsoonis.

Mugavustsoon on alateadlik turvatsoon, kus meie käitumist juhib 96-98% ulatuses eelnevalt salvestatud (tuttavad, mugavad) tegevused. Selle kõige eesmärk ei ole meie elu keerulisemaks muuta, vaid seda pigem lihtsustada. Kuna aga alateadvus ei tee vahet õigel/valel, heal/halval ja kasulikul/kahjulikul, võime mugavustsooni jäädes piirata oma arengut ning tulemusi.

Väljaspool mugavustsooni on arengutsoon ja paanikatsoon. Arengutsoonis on tegevused, mis on meile võõrad ja veidi ebamugavad. Paanikatsoonis on tegevused, mis tekitavad meis isegi veidi hirmu. Kui arengutsoonis algab areng, siis paanikatsoonis juhtuvad imed.

Õpi kõigest lähemalt Motivaatori minikoolituses allpool.

MEELDIS JA OLI KASULIK?
JAGA SÕPRADEGA, ET KASULIK INFO LEVIKS.
PS. Kohtume "Juhist liidriks" koolitusel

Soovid luua meeskonna, mis on motiveeritud, pühendunud ja saavutab suurepäraseid tulemusi? Kohtume "Juhist liidriks: 10 praktilist liidri tööriista" koolitusel, kust saad:

  1. Selged tööriistad töötajate sisemise motivatsiooni kasvatamiseks, et nad annaksid endast parima;
  2. Praktilised meetodid inspireeriva tagasiside ja tõhusa delegeerimise jaoks, mis muudavad meeskonna iseseisvamaks ja vastutustundlikumaks;
  3. Tööriistad "spetsialistilõksust" väljumiseks, et jääks rohkem aega suurele pildile ja meeskonna arendamisele keskenduda.

REGISTREERI SIIN