fbpxKinkekaart

Elamustele kulutatud raha muudab meid õnnelikumaks!

Positiivse psühholoogia uuringud näitavad, et inimesed saavad raha kulutamisest palju sisemist rahuldust. Küll aga juhivad nad tähelepanu, et suur väga erinevus on rahuldustunde kestuses – nimelt kestavad materiaalsete asjadele tehtud kulutused väga lühikest aega (sageli lõpevad hoopis süütundega), kuid emotsionaalsetele elamustele kulutatud raha tekitab pikaajalise heaolutunde.

Sellele teadmisele tasub lisada enesemääratlusteooriast tuleneva tarkuse, mille kohaselt on inimese üheks suurimaks motivaatoriks ja sisemise naudingu allikaks millegi uue õppimine ja milleski paremaks saamine. Sama tõdeb ka Daniel H. Pink raamatus “Liikumapanev jõud”, kus ta soovitab juhtidel töökeskkonna disainida viisil, mis pakub “meisterlikkuse” kogemust – millegi uue õppimise kogemust.

Need kaks teadmist liites võib öelda julgelt, et üheks parimaks kingiideeks sõbrale või lähedasele on kinkekaart, mis võimaldab üheaegselt saada positiivse elamuse (positiivne psühholoogia) ja õppida midagi uut väärtuslikku (enesemääratlusteooria). Selle võimaluse pakub Motivaatori kinkekaartgaranteeritud positiivne elamus + garanteeritud uute teadmiste/nippide õppimine.


Kinkekaarti saad tellida järgmistele koolitustele:

Avalik koolitus “Tunnustav juhtimine”

Avalik koolitus “Koostöö- ja arenguvestluste kunst”

E-koolitus “Tunnustav juhtimine: teooria & praktika”

E-koolitus “Motiveeriv tagasiside: teooria & praktika”***

Telli digitaalne kinkekaart

  Kinkekaardi tellija nimi (ei lähe kinkekaardile)*

  Kinkekaardi tellija e-mail *

  Kinkekaardi tellija telefon

  Kinkekaardi saaja nimi *

  Vali soovitud koolitus:

  Märkused