fbpx



Mida teha töötajaga, kes ei tule meeskonnas muudatustega kaasa?

Paljud juhid on hädas töötajatega, kelle isiklikud töötulemused on väga head, aga selle taustal on nende käitumine kergelt öeldes häiriv. Näiteks on nad ükskõiksed ja isegi vastumeelsed meeskonnas hädavajalike muudatuste suhtes.

Need on sageli ka tugeva spetsialisti staatusega arvamusliidrid meeskonnas, kellele keegi midagi öelda ei julge, sealhulgas juht. Miks? Sest “vaadake tema tulemusi”, ütleb juht avalikult või mõttes selle kohta. Sellises olukorras võib juhtuda, et inimene, kes meeskonna suhtes ebaviisakalt või lugupidamatult või arvestamata käitub, harjubki ära sellega ning ajas muutub see laiemalt kogu meeskonna kultuuriks. Teisiti öelduna võtab ülejäänud meeskond temalt kombed üle ning ühel hetkel võib tegelikult väga võimekatest isikutest koosnev meeskond tupikus olla, sest keegi pole julgenud sellele töötajale tema käitumise kohta tagasisidet anda.

Seetõttu tasub alati jälgida juhi töös oma töötajate suunal vähemalt kahte tüüpi mõõdikuid – tulemusmõõdikud ja ka käitumislikud mõõdikud. Tulemusmõõdikud hindavad seda, kui hästi inimene oma tööga hakkama saab. Käitumislikud mõõdikud hindavad aga seda, kuidas inimene meeskonnas käitub. Mitte kumbagi nendest kahest ei tohiks ignoreerida.

MEELDIS JA OLI KASULIK?
JAGA SÕPRADEGA, ET KASULIK INFO LEVIKS.

KOHTUME JUHTIMISKOOLITUSEL

Aasta lõpp on paljude juhtide jaoks aastavestluste läbiviimise aeg, mille oluliseks osaks on ka 
töötajatele tagasiside andmine ja küsimine. Kuidas see Sul õnnestub?

Kui soovid sel aastal arenguvestlustest maksimumi võtta, omanda tõhusad tagasisidestamise
ja 1:1 vestluste tööriistad 10.12 toimuval avalikul koolitusel 
"Tagasiside-kultuuri loomine meeskonnas".

Uuri lisa ja registreeri!

NB! Koolitusele kehtib 100% Raha Tagasi Garantii - kui rahule ei jää, saad raha tagasi!