fbpxMotiveeriv tagasiside: teooria & praktika

95 EUR
Selle peatüki sisu vaatamiseks telli palun kursus.

6 kommentaari

 1. Kairi Post

  Harjutus #1 tagasiside

  Probleemi olemus: ettevõtte sisese tootmisprotsessi teooria vs praktika, sh tööjaotus, sh info liikumine.

  Küsimused: miks? mis inspireeris? probleemi mõju? (Positiivne ja negatiivne)

  1. Negatiivne mõju:
  Miks – juhtkonna liiga kõrged ootused allüksustele – teooria vs praktika ei toiminud ja selle selgitamine kahjuks ei andnud väga tulemuslikkust. Ei tahetud ega suudetud tunnistada probleemi algolemust.
  Mis inspireeris? – see sama olukord inspireeris – mina lahkusin ja sain aru, kuhu ma tegelikult liikuda soovin ja kui tunnustatud ja väärtuslik meeskonna töötaja sh juhina ma olen. Sain aru, kui arukas naisjuht ma olen ning tean enda hinda. Jõudsin sh tööni, mida ma enda ellu soovinud olin ning seejuures jõudsin selgusele tagavara plaan B osas, mida ma tagavara plaanina enda elus hoidnud olen ehk hakata ka tulevikus ise ettevõtjaks (sh nõustamine, kogemuskoolitamine on üks selle osa) – Aitäh.
  Rohkem mõju? – sain aru, millised on tõsised juhtimisvead antud ettevõttes ja seda ka inimpsühholoogia tasemel. Jagasin hiljem, kui olin lahkunud enda teadmisi sel teemal enda endisele juhile, kuid seda enam mitte töötaja tasemel. Olukord lahenes ja inimesed jäid iseendaks ning mina sain kindlust juurde, et liigun õiges suunas. See oli väga hea tunne.

  2. Positiivne
  Miks? Sain aru, et olen valel ajal vales ettevõttes, mis ei rahulda mind ennast.
  Inspireeris? Jah ja kuidas veel, selle ukse kinni lükkamine, avas nii põnevad uksed. Jõudsin karjääri alaselt sinna kuhu olin soovinud jõuda ning lisaks valmis äriplaan, mis paneb silmad särama paljudel inimestel jne.
  Rohkem mõju? Aeg astuda edasi, aeg asuda tegema tööd, mida ma tõeliselt teha soovin ning samm-sammult sinna, kuhu jõuda soovin. Vahesammud viivad selleni, mida ühel päeval tõeliselt teha soovin. Valmis alustama tööd, mida tõeliselt armastan, mis paneb särama minu silmad ja paneb naeratama ning helisema Maailma.

 2. Siim Toom

  .

 3. Reigo Tamm

  x

 4. Reigo Tamm

  ok

 5. Reigo Tamm

  h

 6. Reigo Tamm

  Sest see on aeganõudev, tekitab juhis ebamugavust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Kommentaare pole