fbpx

Kes siis tegelikult on üks pime juht?

Olen oma töös märganud, et paljud juhid vaevlevad pimeda juhi sündroomi all, mis tähendab seda, et nad ei näe oma rolli selles, miks töötajad on proaktiivsete asemel hoopis reaktiivsed (ei näita üles huvi, vaid pingutavad vaid nii palju kui hädavajalik).

Sellised juhid kipuvad tellima meeskonnakoolitusi ja motivatsioonikoolitusi arvates, et probleem on ainult töötajates – töötajad on laisad, nad pole motiveeritud ega taha organisatsiooni nimel pingutada. Pimedalt uskudes, et probleem on ainult töötajates, ei saagi nad aga mõista, et osa probleemist võib olla ka nendes – ehk on nad kinni jäänud vanadesse juhtimismudelitesse ja liigse hierarhiaga juhtimise põlvkondadesse, kus organisatsioon on nagu masin, mille jupid töötajad on, keda tuleb regulaarselt õlitada (palka maksta), täpseid korraldusi jagada ja kontrollida. Loe rohkem pimeda juhi sündroomi kohta siit.

Soovides mõista, kas ka Sinus juhina on peidus pimedale juhile omaseid külgi, tule 23. novembril “Tunnustav juhtimine” koolitusele, mis on aidanud Eestis juba üle saja juhi iseennast juhina paremini mõista ja oma töötajad ühtse meeskonnana tööle panna.

ARTIKKEL MEELDIS JA OLI KASULIK?
JAGA SEDA KA SÕPRADEGA, ET KASULIK INFO LEVIKS.

KAS TEADSID, ET TUNNUSTAVAD JUHID ON 31% EDUKAMAD?

Kas teadsid, et tunnustavate juhtidega meeskonnad (allikas)
edestavad mitte-tunnustavate juhtidega meeskondi oma tulemustes kuni 31%?

13. detsembril toimub inspireeriv ja praktiline koolitus "Tunnustav juhtimine", mis aitab
sul juhina meeskonna sisemise potentsiaali kasutusele võtta ja nende tulemusi parandada.

Selleks omandad koolitusel konkreetse 7-sammulise tunnustava juhtimise metoodika,
mille positiivne mõju meeskonnale ja tulemustele on garanteeritud.

SOODUSHIND 299 EUR (tavahind 349 eur) I Registreeri kohe

OLED ISEÕPPIJA? ALUSTA E-KURSUSEGA