fbpx


Need 6 nippi suurendavad sinu töötajate pühendumust hetkega

Juhid ootavad oma töötajatelt pingutust. Aga mida nad oma töötajatele vastu pakuvad? Kas ka nemad pingutavad oma töötajate nimel?

Kas jätaksid oma juhile jootraha?

Minu sõber Alar Ojastu on öelnud selle kohta hästi: “Kui sinu juhi palk koosneks põhipalgast ja välja teenitud jootrahast, siis kui palju sa talle eelmise kuu eest jotsi jätaksid?“. Küsimus on väga õige – kas sa töötajana tajud, et juht pingutab sinu nimel, et sul oleks hea olla, eesmärgid selged ning tunned, et sind väärtustatakse? Kas sa hindad oma juhi pingutusi nii kõrgelt, et jätaksid talle tema käitumise eest lausa jootraha?

Kui sa oled aga juht, siis mõtle samamoodi – kas minu tänane käitumine juhina võib tekitada töötajates tunde, et nad sooviksid mind selle eest premeerida, tänada? Kui sa ei ole selles kindel, siis küsi endalt regulaarselt, mida olen täna teinud sellist, mille eest töötajad mind päriselt hindaksid ja kiidaksid?

Juhtide ignorantsus

Paljusid juhte kahjuks aga ei huvita sellised küsimused. Miks? Sest nad on juhid ja nendele ei lähe korda, mida tema töötajad päriselt temast arvavad. Talle on antud võim, ja ta kasutab seda võimu selleks, et asjad tehtud saaksid. Ning see, kuidas inimesed end selle kõige vältel tunnevad, ei olegi nende jaoks nii oluline.

Eksisteerib aga 6 tunnustamise kuldreeglit, mille järgmine igas töötajas naeratuse näole toob. Järgi neid reegleid juhina ning minu lubadus sulle on, et töötajad hakkavad sind rohkem hindama, sinu nimel rohkem pingutama, ja kui neil selleks võimalus avaneb, premeeriksid nad sind ka rikkaliku jootrahaga.

MEELDIS JA OLI KASULIK?
JAGA SÕPRADEGA, ET KASULIK INFO LEVIKS.

KOHTUME LÄHENEVAL JUHTIMISKOOLITUSEL

26. septembril toimub populaarne juhtimiskoolitus "Tunnustav juhtimine", mis aitab juhil
juhtimisega seotud väljakutseid ületada - motiveerimine, tagasidestamine, delegeerimine jpm.

Koolituselt saad meeskonna motiveerimiseks praktilise 7-osalise tööriistakasti,
mis aitab suurendada töötajate pühendumust ja lihtsustab juhi eesmärkide saavutamist.

Uuri lisa ja registreeri soodushinnaga 299 eur (tavahind 349 eur).

NB! Koolitusele kehtib 100% Raha Tagasi Garantii - kui ei meeldi, saad raha tagasi.

OLED ISEÕPPIJA? TELLI VIDEOKOOLITUS: