fbpx

Need 6 nippi suurendavad sinu töötajate pühendumust hetkega

Juhid ootavad oma töötajatelt pingutust. Aga mida nad oma töötajatele vastu pakuvad? Kas ka nemad pingutavad oma töötajate nimel?

Kas jätaksid oma juhile jootraha?

Minu sõber Alar Ojastu on öelnud selle kohta hästi: “Kui sinu juhi palk koosneks põhipalgast ja välja teenitud jootrahast, siis kui palju sa talle eelmise kuu eest jotsi jätaksid?“. Küsimus on väga õige – kas sa töötajana tajud, et juht pingutab sinu nimel, et sul oleks hea olla, eesmärgid selged ning tunned, et sind väärtustatakse? Kas sa hindad oma juhi pingutusi nii kõrgelt, et jätaksid talle tema käitumise eest lausa jootraha?

Kui sa oled aga juht, siis mõtle samamoodi – kas minu tänane käitumine juhina võib tekitada töötajates tunde, et nad sooviksid mind selle eest premeerida, tänada? Kui sa ei ole selles kindel, siis küsi endalt regulaarselt, mida olen täna teinud sellist, mille eest töötajad mind päriselt hindaksid ja kiidaksid?

Juhtide ignorantsus

Paljusid juhte kahjuks aga ei huvita sellised küsimused. Miks? Sest nad on juhid ja nendele ei lähe korda, mida tema töötajad päriselt temast arvavad. Talle on antud võim, ja ta kasutab seda võimu selleks, et asjad tehtud saaksid. Ning see, kuidas inimesed end selle kõige vältel tunnevad, ei olegi nende jaoks nii oluline.

Eksisteerib aga 6 tunnustamise kuldreeglit, mille järgmine igas töötajas naeratuse näole toob. Järgi neid reegleid juhina ning minu lubadus sulle on, et töötajad hakkavad sind rohkem hindama, sinu nimel rohkem pingutama, ja kui neil selleks võimalus avaneb, premeeriksid nad sind ka rikkaliku jootrahaga.

KOHTUME "TUNNUSTAV JUHTIMINE" KOOLITUSEL

Koolituselt saad praktilise 7-sammulise meeskonna juhtimise ja -motiveerimise süsteemi,
mis aitab püsivalt töötajate sisemotivatsiooni kasvatada, meeskonnatunnet parandada,
töötajate iseseisvust suurendada, neid tunnustada ja tiimis omavahelisi suhteid tugevdada.
 
Koolitusel on 100% Raha Tagasi Garantii. Päriselt!
 
REGISTREERI: 16. detsembril Tehnopolis I Tähtajatu e-kursusena
 

INSPIREERIVAD VIDEOKURSUSED

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga