fbpxÄra proovi oma aega juhtida, sest mingit aega pole ju olemas

Sageli tunnevad inimesed, et nad ei ole oma elus piisavalt produktiivsed ja tulemuslikud. Selle põhjusena leiavad nad olevat muidugi halva ajajuhtimise oskuse. Sama tunnevad paljud ka töö juures – aeg kaob kogu aeg kuhugi ära ning oluliste asjadega ei jõuta tegelda.

Kus on lahendus?

Lahendus pole kindlasti ajajuhtimise koolitustes, sest lähemalt uurima hakates avastame, et mingit aega ei ole ju olemas. Kuigi see väide kõlab alguses filosoofilisena, võib sellele väga kiiresti praktikas kinnitust leida.

Meie elu on alati aset leidnud praeguses hetkes. Me sündisime praegusesse hetkesse, me elame praeguses hetkes, me töötame praeguses hetkes, ma armatseme praeguses hetkes, vastame kõnedele ja kirjadele praeguses hetkes. Me teeme kõike AINULT praeguses hetkes.

Seega ei ole küsimus, kuidas oma aega juhtida, vaid selles, kuidas PRAEGUSES HETKES teha neid asju, millel kõge tugevam positiivne mõju meie elule on.

Hetkes elamise koolitus

Seetõttu ei vaja me mitte niivõrd ajajuhtimise koolitusi, vaid hoopis hetkes püsimise koolitusi. Kuigi me oleme kogu aeg ainult praeguses hetkes, triivime oma mõtetega aga kogu aeg praegusest hetkest välja. Need uitmõtted tekitavad meis igasuguseid erinevaid tundeid, mis panevad meid vastavalt siis tegutsema. Näiteks püüdes keskenduda konkreetsele tööülesandele tekib ootamatult mõte, et äkki on Delfis mingi uudis, mille tulemusena aktiveerub meis kohe tunne – HUVI. Enesele märkamata anname sellele tundele järele ning olemegi hetke pärast hopsti Delfit sirvimas.

Ja nii juhtub kogu aeg. Asi ei ole mitte aja juhtimises, vaid suutmatuses püsida praeguses hetkes ja suutmatuses oma sisemaailmas toimuvat märgata. Kui me hakkaksime rohkem tähelepanu pöörama sellele, mis toimub meie sees, avastaksime üsna kiiresti, kuidas aega me juhtida ei saa, küll aga seda, mida me ainukeses ajas – praeguses hetkes – teeme.

Vaata videot samal teemal (kestus 4 min)

MEELDIS JA OLI KASULIK?
JAGA SÕPRADEGA, ET KASULIK INFO LEVIKS.

Kuidas luua meeskonda arengut ja tagasisidet soodustav kultuur?

Tunned mõnikord, et tagasisidet on töötajatele anda keeruline?
Oled märganud, kuidas töötajad üksteise tagasisidele kaitsesse lähevad?
Tajud, kuidas töötajatega on olulistel teemadel mõnikord keeruline rääkida?

Kõik need tunnused viitavad "tagasiside-kultuuri" puudumisele meeskonnas. Kuidas seda luua?
Kõik vajalikud teadmised ja juhtimisinstrumendid selleks leiad 
28.mail toimuval avalikul koolitusel "Tagasiside-kultuuri loomine meeskonnas".

Uuri lisa ja registreeri soodushinnaga 399 eur (tavahind 499 eur).

NB! Koolitusele kehtib 100% Raha Tagasi Garantii - kui rahule ei jää, saad raha tagasi!

OLED ISEÕPPIJA? TELLI VIDEOKOOLITUS: