fbpx

Elu Maal on meeskonnatöö. Ära unusta seda kodus, tööl ega puhkehetkel.

Tänane ühiskonnakorraldus rõhutab ja eelistab individuaalsust. Juba varasest lapsepõlvest alates õpetatakse, kuidas peame teistest kiiremad, edukamad ja paremad olema. Koolisüsteem paneb meid teineteisega konkureerima, mida sageli kodune kasvatus ainult võimendab. Me õpime kiiresti ära, et elus tuleb pingutada, et ise hakkama saada, sest ega teistega väga arvestada ei tohi. Halvemal juhul hakkame õppima, et teised on kõik potentsiaalsed “vaenlased”, kes soovivad meile halba ning nende vastu tuleb kaitses olla.

Tegelikult ju ei eksisteeri suuremat valet, sest kogu maailm, sh inimkond, on üksteisega seotud – me sõltume üksteisest. Kui me ei õpiks lapsepõlves nii individualistlikku vaadet elule, näeksime ehk kogu ülejäänud elu ka positiivsemates toonides.

Kogu elu on meeskonnatöö

Ükskõik, millele me ei mõtleks, avastame selle taga vastastikuse sõltuvuse, koostöö, meeskonnatöö. Kahese süstaga sõitmine on meeskonnatöö. Kellegagi kooselu on meeskonnatöö. Laste kasvatamine on meeskonnatöö. Motivaatori arendamine ja klientidele heade koolituste pakkumine on meeskonnatöö.

Kõik meie elus on meeskonnatöö, kuigi me kipume seda sageli ära unustama. Me sõltume üksteisest. Me vajame üksteist. Meie elu sõltub inimestest, keda me ei tunne ja ei hakka kunagi tundma, aga me ei saa ilma nendeta ka mitte kuidagi hakkama.

Me sõltume inimestest, kes meile farmides toitu kasvatavad; traktoristidest, kes vilja ära koristavad; autojuhtidest, kes selle kauplustesse toimetavad; assistentidest, kes selle riiulile asetavad ja müüjatest, kes selle meile lõpuks müüvad. Niimoodi oleme seotud igapäevaselt sadade, ehk isegi tuhandete inimestega teadvustamata, kuidas me moodustame ühtse terviku.

Me oleme meeskond nimega inimkond. Ja me saame õnnelikud ning rahuolevad olla ainult siis, kui näeme üksteist tervikuna, usaldame üksteist ja soovime üksteisele selles “pisikeses” meeskonnas head.

MEELDIS JA OLI KASULIK?
JAGA SÕPRADEGA, ET KASULIK INFO LEVIKS.

KAS TEADSID, ET TUNNUSTAVAD JUHID ON 31% EDUKAMAD?

Kas teadsid, et tunnustavate juhtidega meeskonnad (allikas)
edestavad mitte-tunnustavate juhtidega meeskondi oma tulemustes kuni 31%?

13. detsembril toimub inspireeriv ja praktiline koolitus "Tunnustav juhtimine", mis aitab
sul juhina meeskonna sisemise potentsiaali kasutusele võtta ja nende tulemusi parandada.

Selleks omandad koolitusel konkreetse 7-sammulise tunnustava juhtimise metoodika,
mille positiivne mõju meeskonnale ja tulemustele on garanteeritud.

SOODUSHIND 299 EUR (tavahind 349 eur) I Registreeri kohe

OLED ISEÕPPIJA? ALUSTA E-KURSUSEGA