fbpx


Juhtmeeskond peab üksteist toetama, mitte üksteisega võistlema

Iga organisatsiooni “esimene meeskond” on juhtmeeskond. See on meeskond, mille koostöötahe ja omavahelised suhted määravad kogu ülejäänud organisatsiooni toimimise. Siiski on paljud juhtmeeskonnad hädas silostumise, võistlemise ja kaugenemisega – just need on iga juhtkonna 3 suurimat väljakutset. Ja igal nendest on oma tekkepõhjused:

Silostumine on põhjustatud juhtide primaarse (juhtmeeskond) ja sekundaarse (juhitav meeskond) segi ajamisega, ettevõtte ühise eesmärgi ning vastutuse vältimisest ning nõrgast juhtimisest tegevjuhi poolt (juht ei võta liidri rolli, ei kohusta juhtkonda primaarsele eesmärgile pühenduma ning keskendub rohkem individuaalsetele tulemustele, mitte tiimi tulemusele).

Võistlemine juhtkonnas on põhjustatud omakorda silostumisest ja sellest tekkinud enesenäitamise kultuurist, kus räägitakse rohkem isiklikest saavutustest, näidatakse rohkem isiklikke tugevusi ja välditakse vigadest, puudustest ja ebaõnnestumistest rääkimist.

Ning kaugenemise põhjusteks on üldjuhul liialt formaalne tegevjuhi suhe oma tiimiga, sellest tulenev üksteisest emotsionaalne kaugenemine ning usalduse langus üksteise vastu (raske on usaldada kedagi, keda sa inimesena eriti ei tunne).

Kuidas olukorda juhtmeeskonnas parandada? Vastuse leiad Motivaatori mikrokoolitusest allpool videos.

MEELDIS JA OLI KASULIK?
JAGA SÕPRADEGA, ET KASULIK INFO LEVIKS.

Kohtume koolitusel "MOTIVEERIVA TAGASISIDE MEISTRIKLASS"

12. detsembril toimub juhtidele avatud koolitus "Motiveeriva tagasiside meistriklass",
kus juht omandab tööriistakasti meeskonnas tagasiside-kultuuri kujundamiseks
ja seeläbi meeskonna pühendumuse ning tulemuslikkuse kasvatamiseks.

Uuri lisa ja registreeri soodushinnaga 399 eur (tavahind 449 eur).

NB! Koolitusele kehtib 100% Raha Tagasi Garantii - kui rahule ei jää, saad raha tagasi!

OLED ISEÕPPIJA? TELLI VIDEOKOOLITUS: