fbpx

Motivaator läheb suvepuhkusele!

Taaskord on üks põnev, aga samas ka pingeline koolitushooaeg lõppenud. Möödunud sügishooajal 2018 oli heameel kohtuda 52 koolitusel kokku 838 osalejaga, ning kevadhooajal 2019 oli veelgi suurem heameel kohtuda 51 koolitusel ühtekokku 1190 inimesega. Aitäh teile kõikidele selle usalduse ning võimaluse eest oma mõtteid jagada!

Nagu olen mõnes artiklis ka varasemalt öelnud, siis vaatamata nüüd juba 10 aastasele koolitaja teekonnale, tunnen pidevalt, et olen algaja ning alustamas. Seda eelkõige seetõttu, et õpin ise igapäevaselt nii palju. Ja tuleb tunnistada, et kuna koolitused on viimase paari aastaga läinud üha nõudlikumaks, sest enam ei kutsuta mind nii palju “motivaatorina” inimesi motivatsioonikoolitustele lõbustama, vaid rohkem sisuliste väljakutsetega meeskondades ja juhtide hulgas tegelema, siis tundsin sel aastal täitsa mitu korda, et mõistus sai peaaegu et otsa. Aga nagu ise propageerin juhtide hulgas haavatavust, ehedust ning ausust, siis ka kõikidel nendel kordadel tunnistasin, et ei oskagi kohe nõu anda, mis andis meile üheskoos grupiga veelgi parema võimaluse parim lahendus välja töötada.

Sellest tulenevalt tunnen, et ees on ootamas väga põnev suvi. Olen viimase 3 kuuga tellinud päris palju raamatuid vastavatel teemadel ja ootan põnevusega nende lugemist. Eile, 30.mail toimuski selle hooaja viimane koolitus ning nüüd ootab ees 3 kuud aktiivset (nii vaimsel kui füüsilisel tasandil) puhkust ja enesesse vaatamist. Sama tahaksin soovida ka sulle – rõõmu nii enda sisse kui jagamiseks inimestele, kellega sa suve jooksul kohtud. Vähem “võidujooksu” nõudliku ühiskonnaga, ja rohkem aega iseendale ning oma sügavama olemuse (loe: rahu) avastamiseks. Aitäh kõikidele, kes mind sellel teekonnal toetanud on ning kohtumiseni sügisel!

ARENDA EESTVEDAMISE JA MOTIVEERIMISE OSKUSI

Menukas “Tunnustav juhtimine” koolitus toimub 11.03.2020a
Varajase registreerija soodushind 199 eur + km (tavahind 249+km).
 
MIDA KASULIKKU KOOLITUSELT SAAD?
Teadmised ja oskused, kuidas olla parem liider/eestvedaja.
Koolitus annab 5 konkreetset ja praktilist juhtimise tööriista
oma töötajate mitterahaliseks motiveerimiseks
ja meeskonna tõhusamaks juhtimiseks.
 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga