fbpxKuidas oma intuitsiooni ehk sisetunnet suurendada?

Suve saabumine ning taasühinemine loodusega toovad paljudes meis pinnale vajaduse aina rohkem tähtsatele asjadele keskenduda – karge tööperioodi aur välja lasta ning oma tõelised õnneallikad üles leida. Mis paremini meid ikka töökoormusest ja hõlma alla kogunenud stressist maandab kui hilisõhtune jalutuskäik mere ääes või metsapiknik kallite lähedaste seas. Just need kogemused õpetavad meile, kui vähe on tegelikult õnneks vaja.

Kahjuks ei vabasta soe ilm meid aga täielikult töömuredest ja eraeluga kaasnevatest kohustustest. Seetõttu on tihtipeale vaja kasutada ka väliseid vahendeid, mis meele selge ja pea muredest puhtana hoiavad. Üks tore programm, mida ise olen viimased kuu aega kasutanud, on välja töötatud justnimelt meie meele rahustamiseks ja seeläbi ka intuitsiooni suurendamiseks.

Synctuition pakub Sulle erinevaid helimeditatsioone, mida kuulates liigub aju üle gamma lainesagedusele ehk ülimale meditatsiivsele võnkele, kus kogu su keha puhkab ning intuitsioon aina avardub. Sobib neile, kes on meditatsioonis veel algajad, kui ka nendele, kes otsivad aina sügavamaid kogemusi ning kõrgemaid vibratsioone. Iga uus liituja saab 2 esimest pala kuulata täitsa TASUTA ning ligipääsu ka kolmandale, kui jagab oma Facebooki lehel Synctuitioni videot.

Kui ka Sul aitavad Synctuitioni helimeditatsioonid paremini lõdvestuda ning oma meel kergemini muremõtetest puhastada, kingib Motivaator huvilistele 50 euro väärtuses KINKEKAARDI, millega saab soetada Synctuitioni Esimese Leveli vaid 149 euro eest. Seda kinkekaarti saad ka Sina oma kolmele sõbrale saata ning seeläbi luua ahelreaktsiooni kõrgema teadlikkuse ja sügavama sisetunde loomise suunas. See ei ole aga kõik – kinkides kinkekaardi kolmele sõbrale, kes samuti Synctuitioni liikmeteks tulevad, saad Sina tänutäheks Kolmanda Leveli lausa TASUTA.

Täpsemat infot oma sisetunde parandamise osas ning teaduslikke näiteid, kuidas konkreetsed helid su intuitsiooni positiivselt mõjutama hakkavad, leiad aga Synctuitioni kodulehelt.

Kuula üht TASUTA helimeditasiooni juba täna: https://synctuition.com/

 

 

 

MEELDIS JA OLI KASULIK?
JAGA SÕPRADEGA, ET KASULIK INFO LEVIKS.

Kuidas luua meeskonda arengut ja tagasisidet soodustav kultuur?

Tunned mõnikord, et tagasisidet on töötajatele anda keeruline?
Oled märganud, kuidas töötajad üksteise tagasisidele kaitsesse lähevad?
Tajud, kuidas töötajatega on olulistel teemadel mõnikord keeruline rääkida?

Kõik need tunnused viitavad "tagasiside-kultuuri" puudumisele meeskonnas. Kuidas seda luua?
Kõik vajalikud teadmised ja juhtimisinstrumendid selleks leiad 
28.mail toimuval avalikul koolitusel "Tagasiside-kultuuri loomine meeskonnas".

Uuri lisa ja registreeri!

NB! Koolitusele kehtib 100% Raha Tagasi Garantii - kui rahule ei jää, saad raha tagasi!

2 kommentaari

  1. Synctuition tundub väga huvitav! Kindlasti seda kontrollida!

  2. Hea artikkel ja suur nõu!