fbpxKuidas suurendada oma meeskonna tulemuslikkust 31%? Just nii!

Meeskonna produktiivsuse ja tulemuslikkuse suurendamine on iga juhi lõppeesmärk. Samas näitavad aga uuringud, et 2/3 meeskondadest ei tööta oma täispotentsiaalis. Mis on selle peamiseks põhjuseks – valed inimesed, valed protsessid või vähemotiveeriv keskkond?

Kas teadsid näiteks tõsiasja, et tunnustavate juhtide poolt juhitud meeskonnad on keskmiselt 31% produktiivsemad võrreldes juhtidega, kes ei usu tunnustavasse ja inimeste kesksesse juhtimisse?

Või seda, et tunnustavate juhtidega meeskonnad teevad keskmiselt 16x rohkem käivet, ning nende tööjõuvoolavus on kordades madalam sektori keskmisest?

Või hoopis seda, et juhi töötajatest mõtlemise viis mõjutab reaalselt selle töötaja töötulemusi?

Kui soovid nende (ja sadade analoogsete) teadusuuringute positiivseid tulemusi omal nahal kogeda, alusta “Tunnustava juhtimise” koolitusest, mis aitab selliseid asju mitte ainult teadvustada, vaid praktikasse rakendada.

Järgmine avalik “Tunnustav juhtimine” koolitus toimub 17. mail, mis annab sulle praktilise 7-sammulise motiveeriva juhtimise süsteemi, mis kasvatab töötajate pühendumust ja tulemusi. Uuri lähemalt siin!

MEELDIS JA OLI KASULIK?
JAGA SÕPRADEGA, ET KASULIK INFO LEVIKS.