Õnnelik olemiseks: avasta oma sügavam mina

Õnnelik olemiseks on vaja avastada oma sügavam mina

Iga inimese igapäevaelus eksisteerib kaks tasandit- sügavam ja pinnapealsem tasand. Kui sügavam tasand soovib alati meelerahu, siis pinnapealsem tasand ehk identiteet kindlasti rahu ei soovi, see pigem hirmutab teda. Pinnapealsem tasand soovib saada edukaks ja populaarseks, omada uhket autot, olle teistest peajagu üle, kanda kalleid riideid jne. Sügavamal tasandil on aga täiesti ükskõik kõigest välisest – ta küll ei välista seda, aga ta ei hooli välise maailma “viljadest”.

Meeldis ja oli kasulik? Jaga artiklit:

Saabuvad avalikud koolitused.

Süvenda oma teadmisi praktiliste koolitustega
  • Juhtimiskoolitus Juhist liidriks – koolituse peapilt

    Juhist liidriks: 10 praktilist liidri tööriista

    Kuidas ilma lisakuludeta 3 kuuga oma meeskonna motivatsiooni kuni 70% tõsta? Avasta 10 tõhusat liidri tööriista ja naudi oma tiimi suuremat motivatsiooni ja kiiremat edu.

    Tehnopol, Tallinn

    24.03.2026

    Kaido Pajumaa

    599€

  • Tagasiside-kultuuri loomine meeskonnas koolitus

    Tagasiside kultuuri loomine meeskonnas

    Õpi looma meeskonda, kus tagasiside on igapäevase töö loomulik osa. Tõhusad tehnikad 1-1 vestluste pidamiseks ja tagasiside küsimiseks ning andmiseks.

    Tehnopol, Tallinn

    26.05.2026

    Kaido Pajumaa

    599€ 399€

Artiklid samal teemal.

Loe ka neid huvitavaid artikleid