fbpx


VIDEO I Kes juhib sinu elu – kas sina ise (teadlikult) või sinu emotsioonid (alateadlikult)? Oled sa nende tulemustega rahul?

Kuidas sa tavaliselt käitud, kui sa oled vihane – mida sa teed oma kätega, jalgadega, näoilmetega jne? Kuidas sa tavaliselt käitud, kui sa oled aga õnnelik – mida sa teed siis oma kätega, jalgadega, näoilmetega jne? Kas nende kahe äärmusliku emotsiooni mõju all käitud sina (või täpsem oleks öelda, et “käitub sinu keha”) samamoodi? Vist mitte, eks?

Järgmine väga oluline küsimus – kas tugeva viha või õnne emotsiooni all sa valid niimoodi oma käsi, jalgu ja näolihaseid liigutada või juhtub see iseenesest? Sellele küsimusele on lihtne vastata läbi küsimuse, kas sa tunned mõnikord kellegi käitumisest ära, mis emotsioon tal peal on? Ja isegi, kui ta püüab oma emotsiooni varjata, võime ikkagi aru saada, mis tema sisemaailmas parajasti toimub.

Siit võib järeldada, et tugeva emotsiooni mõju all olles ei ole me päris meie ise – meie käitumine ei ole teadlikult valitud, vaid seda teeb justkui alateadlikult emotsioon ise. Tavateaduse mõttes on seda keeruline mõista, aga meie isiklik kogemus seda ju kinnitab.

Kas seda mõttekäiku võib jätkata, et tänu sellisele paratamatusele ei ole ka ju meie tegude tagajärjed alati päris meie kontrolli all. Me kõik oleme emotsioonide mõju all teinud või öelnud asju, mida hiljem kahetseme ja tagajärgedega tegelema peame.

Ja viimane küsimus – kus läheb siin piir? Kuna meie emotsioonid vahelduvad päeva jooksul kümneid kordi, ja igaüks nendest paneb meid tegema midagi, siis ei ole ka ju imestada, kui tagajärjed ja olukorrad meie elus ei vasta meie ootustele.

MEELDIS JA OLI KASULIK?
JAGA SÕPRADEGA, ET KASULIK INFO LEVIKS.

KOHTUME LÄHENEVAL JUHTIMISKOOLITUSEL

26. septembril toimub populaarne juhtimiskoolitus "Tunnustav juhtimine", mis aitab juhil
juhtimisega seotud väljakutseid ületada - motiveerimine, tagasidestamine, delegeerimine jpm.

Koolituselt saad meeskonna motiveerimiseks praktilise 7-osalise tööriistakasti,
mis aitab suurendada töötajate pühendumust ja lihtsustab juhi eesmärkide saavutamist.

Uuri lisa ja registreeri soodushinnaga 299 eur (tavahind 349 eur).

NB! Koolitusele kehtib 100% Raha Tagasi Garantii - kui ei meeldi, saad raha tagasi.

OLED ISEÕPPIJA? TELLI VIDEOKOOLITUS: