5 uuringut, millest paljud juhid mitte midagi kuulda ei taha

Paljud personali – ja koolitusjuhid kurdavad mulle, et nende ettevõtte keskastmejuhid ei ole huvitatud töötajate rahuloluuuringutest, sest need võivad juhtide “täiuslikule” juhtimisele varju heita. Näiteks tean vähemalt 3 personalijuhti, kes on tulnud pärast koolitust minult isiklikult küsima, kuidas nende asutuse juhte end koolitama saada. Nimelt hakkasid juhid töötajate rahulolu uuringu tulemusi eitama, sest töötajad olid neid juhtidena allapoole nende enda ootusi hinnanud.

Kuigi tegelikult viiakse selliseid uuringuid läbi selleks, et juhid konstruktiivse tagasiside põhjal end arendada saaksid ja seeläbi oma meeskondade tulemusi parandada oskaks, on kurb tegelikkus aga see, et paljusid juhte isegi ei huvita, kuidas nendel päriselt läheb, vaid nad on veendunud, et “Mul läheb väga hästi!”. Ja seda vaatamata sellele, et nende töötajad arvavad hoopis midagi muud. Ja mida siin end siis arendada, kui juba hästi läheb?!

Selles videos teen juttu 5 põnevast uuringust, mis tõestavad ilmekalt juhtide kognitiivset dissonantsi – olukorda, kus juhid usuvad end olevat tegelikkusest palju paremad juhid.

(video pikkus 3.53)

Kuidas on lood sinuga? Kas oled üks nendest juhtidest, kes ei tunne huvi töötajate tegeliku tagasiside vastu, vaid eeldab, et teed kõike juba perfektselt?

***

LÄHENEV JUHTIMISKOOLITUS

VIIMANE koht koolitusele SOODUSHINNAGA!

03. mai 2017 toimub juhtimiskoolitus “Tunnustav juhtimine“.

Koolitus on praktilist laadi ja aitab juhil
oma meeskonda edukalt juhtida,
töötajaid mitterahalistel viisidel motiveerida
ja tulemuslikku sisekultuuri kujundada.

NB! Koolitusel on 100% Raha Tagasi Garantii
(kui sa ei jää koolitusega rahule,
maksame sulle ilma küsimusi esitamata kogu raha tagasi)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga