fbpx

Kas ja kellele üldse on motivatsioonikoolitusi vaja?

Kui ma alles alustasin motivatsioonikoolituste läbiviimisega, rääkisin ma eelkõige oma kogemustest, raskustest, nende ületamisest ja kogutud õppetundidest – inimesed said sellega samastuda ja see inspireeris ka neid rasketel hetkedel siiski edasi pingutama.

Ettevõtetes töötajatele motivatsioonist rääkides tekib mul aga alatihti küsimus: “Kas see tõesti mõjutab nende motivatsiooni ka pikas perspektiivis?” Olen oma silmaga näinud ja ka klientidelt kuulnud, et olenamata, mis teemasid me koolitusel lahkame ning kui heade emotsioonidega töötajad koolituselt lahkuvad, ei ole paari nädala pärast sellel enam mingit mõju, kui juht oma käitumist kardinaalselt ei muuda (koolitusel sõlmitud kokulepetest kinni ei pea, koolitusel läbi tehtud harjutusi oma meeskonnas ei praktiseeri ning tunnustamist ja haavatavust oma töös ei kasuta).

Lõppkokkuvõttes jõuab töötajate motivatsioonipuudus ikka ja jälle juuripidi juhini – vaid tema saab töötajate pühendumust taastada, mõistes tuumprobleeme ning integreerides koolitusel õpitut ka igapäevatöösse.

23. novembril aitame juhtidel üle Eesti mõista, mida nad saaksid paremini teha- kuidas oma töötajatele lähemale jõuda ning kuidas panna kõik meeskonnaliikmned oma tööd rohkem nautima ning ühise eesmärgi nimel pingutama.

KOHTUME JUHTIMISKOOLITUSEL

Menukas “Tunnustav juhtimine” koolitus toimub 06.10.2020.
Soodushind 199 eur + km kehtib kuni 15.09.20 (koolituse tavahind 249 + km).
 
MIDA KASULIKKU SAAD?
Oskused/teadmised, mis aitavad meeskonda mitterahaliselt 
motiveerida
ja ühistele eesmärkidele pühenduda, töötajate
iseseisvust suurendada ja meeskonna töökultuuri parandada.
 

Lisa kommentaar

Your email address will not be published. Required fields are marked *