fbpx


Kuidas elu häirivatest emotsioonidest vabaneda? Lõplikult!

Oled sa jälginud, mitut erinevat emotsiooni sa 1 päeva jooksul läbi elad? Usutavasti mitte.

Kas oled aga jälginud, kui turbulentne sinu üldine emotsionaalne foon päeva jooksul on – kui palju kordi kukud oma keskmest “punasesse” (elades läbi tugevaid negatiivseid emotsioone (loe: tuju, meeleolu langeb)), ja kui palju “kollasesse” (elades läbi tugevaid positiivseid emotsioone (loe: meeleolu viskab lakke))? Ka pole?

Kui sa kummalegi küsimusele vastust ei tea, kuidas sa üldse oma päevi ja tegemisi siis juhid? Või kas sa üldse juhid, või juhivad sind hoopis sinu emotsioonid – sinu tujud ja meeleolud: hea tujuga töö lendab ja inimesed armastavad sind, tuju langedes jäävad aga asjad tegemata, ja ka inimesed väga sulle lähedale ei tiku (sest nad mäletavad veel eelmist korda …)?

Usutavasti ei tee ma liiga, väites, et umbes selline keskmise inimese emotsionaalne käitumine kipub olema – meid juhivad meie sees möllavad loodusjõud, mitte meie teadlik (tavamõistes “ratsionaalne”) meel. Mis on selle tagajärg?

Sellele küsimusele saab kõige paremini vastata enda ja oma ümber olevate inimeste elu vaadates? Mõned meist “kannatavad” ebavajalikult palju (loe: tuju kipubki valdavalt olema halb, sest nende hinnangul on kõik valesti), teiste töö ja elu kipub lagunema, sest inimesed ei suuda end piisavalt mobiliseerida, et vajalikke asju ära teha (süüdistades loomulikult selles kõike ja kõiki), ning kolmandad lihtsalt joovad, ostavad, teevad trenni või võtavad rohte, et igapäevase ligihiiliva rahulolematusega toime tulla.

Kuidas siis sellega toime tulla? Alustada tasub usutavasti artikli alguses mainitud tehnikaga – saa esmalt rohkem teadlikuks, missugused emotsioonid sul valdavalt on, ja märka, kuidas need sinu käitumist (ja seeläbi tulemusi) mõjutavad. Kuni sul sellist infot pole, oled sa täielikult kontrolli alt väljas.

PS. Uuri ka video lõpus mainitud kursuste ja raamatu kohta (inglise keeles uuem ja lühem versioon).

MEELDIS JA OLI KASULIK?
JAGA SÕPRADEGA, ET KASULIK INFO LEVIKS.

KOHTUME LÄHENEVAL JUHTIMISKOOLITUSEL

26. septembril toimub populaarne juhtimiskoolitus "Tunnustav juhtimine", mis aitab juhil
juhtimisega seotud väljakutseid ületada - motiveerimine, tagasidestamine, delegeerimine jpm.

Koolituselt saad meeskonna motiveerimiseks praktilise 7-osalise tööriistakasti,
mis aitab suurendada töötajate pühendumust ja lihtsustab juhi eesmärkide saavutamist.

Uuri lisa ja registreeri soodushinnaga 299 eur (tavahind 349 eur).

NB! Koolitusele kehtib 100% Raha Tagasi Garantii - kui ei meeldi, saad raha tagasi.

OLED ISEÕPPIJA? TELLI VIDEOKOOLITUS: